+38 044 339 92 29

+38 067 339 92 29

Наша адреса: м.Київ

ул. Коперника 29

Весняні канікули за кордоном Весняні канікули за кордоном з вивченням англійської мови
Освіта за кордоном i не тiльки Дуже важливо навчатися саме в тих країнах, де є і наукова школа, і найголовніше - практика. Практичний підхід до освіти, це і є ефективне вкладення капіталу. Компанія «EDUCAT» пропонує весь спектр освітніх послуг. Ми підбираємо кращу освітню програму, за всіма критеріями і бажанням клієнта
Міжнародні програми по всьому свiту Найбільш популярні молодіжні студентські програми, за допомогою яких можна чудово відпочити, провести незабутнє літо, подорожувати по новій країні, та ще й заробити чимало грошей
Працевлаштування за кордоном гарантовано Ми допоможемо вам знайти гідну роботу і хорошу оплату вашої праці. Весь перелік країн і вакансій можна знайти у нас на сайті або дізнатися за телефоном у менеджерів компанії «EDUCAT»
Не знайшли, що шукали?
Заповніть форму і ми підшукаємо кращий варіант, згідно ваших критеріїв і побажань!
Залишити заявку
Ваша заявка успешно отправлена!

Ваш помічник в отриманні вищої освіти за кордоном - освітня компанія Educat.

Безперечно, англійська мова на даний момент – перепустка в "великий світ". Володіння нею на розмовному рівні відкриє безліч шляхів для розвитку, а ми допоможемо наблизитися до мрії.

Вивчення англійської за кордоном - найбільш ефективний спосіб. Це можливість не тільки незабаром заговорити на міжнародній мові, а й ознайомитися з культурою та історією країни, де ви будете навчатися, познайомитися з цікавими людьми, побачити безліч визначних пам'яток. Загалом, вивчення англійської за кордоном - це безліч можливостей як зайнятися самоосвітою, так і зробити своє життя яскравішим. Вчити мову за кордоном набагато простіше, тому що ви потрапляєте в реальну мовну середу і просто вбираєте в себе як губка все нові слова і знання та самостійно вчитеся розмовляти, так як вижити без знання мови можна, але складно і нецікаво.

Дитячі табори за кордоном

Ще один цікавий спосіб вивчення англійської - дитячі табори за кордоном. Таким способом може навчатися дитина до 17 років. Вона отримає не тільки мовну практику, а й безліч яскравих вражень, заведе нових друзів з інших країн. Дитячі табори за кордоном представляють такі ж розважальні програми, як і українські (цікаві заходи, фізична підготовка), але при цьому діти ще й вбирають в себе лінгвістичні знання. Табори зазвичай розділені за рівнем знань іноземної мови дитиною.

Вища освіта за кордоном

Якщо в табір потрапити не виходить в силу віку, завжди є можливість отримати вищу освіту за кордоном, наприклад в Європі. З давніх-давен вона вважається однією з найефективніших в світі. Освітнє агентство Educat може допомогти вибрати освітню програму в тому вищому навчальному закладі, що вам сподобалося, і розібратися у всіх тонкощах вступу та навчання в закордонному вузі.

У більшій частині навчальних закладів Європи навчання ведеться англійською і державною мовою країни. Крім того, в Європі безліч курсів і шкіл, які ведуть навчання іноземних громадян. Розібратися в них не так-то просто, але ми допоможемо вам у цьому і розкладемо все по поличках в найкоротші терміни, щоб правильно вибрати відповідне вашим вимогам місце навчання.

Офіційне працевлаштування за кордоном

Після навчання у вищому навчальному закладі англійською та отримання диплома можна залишитися в країні і отримати роботу. Офіційне працевлаштування за кордоном надається тим, хто перебрався в країну на постійне місце проживання. Країни дуже зацікавлені у кваліфікованих працівниках з інших країн, особливо з технічних напрямків і можуть заздалегідь залучати студентів до себе безкоштовною освітою. Крім того, наша компанія надає можливість вирушити на роботу за кордоном не на постійній основі, а за сезонними контрактами. Дуже популярна останнім часом робота на круїзних лайнерах в ролі фотографа, бармена або ведучого розважальних заходів. Також на Educat є перелік вакансій в інших країнах, на які можуть претендувати іноземні громадяни зі знанням англійської мови.