Наша адреса: м.Київ

вул. Коперника, 29

Знайти

Футбольний табір Nike Chelsea FC

 • Розташування: Годалмінг, Суррей, Великобританія
 • Мова навчання: англійська
 • Вік: 10 - 17
£ 1550

1 тиждень

Залишити заявку
Ваша заявка успешно отправлена!
 • Опис
 • Програма
 • Проживання
 • Фото/відео
 • Ціни

Euro Sports Camps проводить спортивні табори Nike у Великобританії, забезпечуючи висококласні заняття по тенісу, футболу, хокею і гольфу з факультативними заняттями англійською мовою. Всі табори організовані на базі кращих приватних шкіл Англії і дарують юним гравцям з усього світу незабутній досвід. Студенти зміцнюють впевненість у своїх силах, вчаться новим навичкам і заводять друзів із різних куточків світу, перебуваючи у безпечному середовищі під наглядом і з підтримкою 24 години на добу.

Спортивні табори за кордоном дають можливість дітям займатися улюбленим заняттям із зануренням у мовне середовище, удосконалюючи не тільки навички гри у футбол, теніс, хокей або гольф, але також навички іноземної мови.

Табори Euro Sports Camps включають щоденні заняття англійською мовою від професійних вчителів, які вміють залучити дитину з будь-яким рівнем англійської мови до курсу навчання, сфокусованого на спорті.

Футбольний табір в Англії – це чудовий варіант для юних футболістів, особливо якщо він проводиться Chelsea FC Foundation.

Футбольний табір Chelsea FC Foundation проходить на базі школи Charterhouse School. Вона була заснована в Лондоні в 1600-х роках і в Сюрреї знаходиться з 1847, маючи в розпорядженні територію в 68 акрів. Оснащення школи включає: 12 футбольних полів з газонним покриттям, футбольне поле зі штучним покриттям, легкоатлетичний стадіон, критий басейн, кімнату для відпочинку студентів з телевізором, настільним футболом та ігровими приставками, безкоштовним Wi-Fi, магазин на території табору, пральню.

 

Футбол

Футбольні тренування проводяться згідно навчального плану, розробленого Chelsea FC Foundation. Використовуючи чотири ключових фактори розвитку – технічний (прийняття, передача, фінальний удар), фізичний (швидкість, сила, харчування, відновлення), психологічний (впевненість, креативність, комунікація) і соціальний (поведінка, самоаналіз, командна робота) – гравці покращують свої індивідуальні навички та техніку.

Тренування на полі проводяться згідно рівня гравця і фокусуються на розвитку навичок за допомогою демонстрації, практики і зворотного зв’язку.

Так як великі гравці тренуються не тільки на полі, студентів чекають воркшопи по спортивній науці, які підготують їх до тренувань та ігор і тактичні семінари, покликані покращити знання і розуміння.

Компетентний персонал Челсі, разом із запрошеними спікерами, пропонують молодим гравцям знання і розуміння професійної гри. У кінці кожного воркшопу проводиться сесія «Питання-Відповіді».

Англійська

 • 12,5 годин занять на тиждень

Уроки включають футбольну тематику, а також загальну англійську. Всі заходи, тренування і спортивні воркшопи проводяться на англійській мові. Акцент на спілкуванні у проектній роботі також допомагає студентам підготуватися до таких екзаменів, як: IGCE, IELTS, Trinity, Cambridge, ESB, GCSE і CAE.

Викладачі проживають на території школи і проводять заняття, комбінуючи традиційні техніки роботи в класі, активну участь і проектну роботу. На початку тижня студенти проходять тест, згідно якого їх розподіляють на відповідні групи.

Середня кількість учнів у класі: 12

Після закінчення навчання учні отримують звіт і сертифікат.

Программы

Англійська + футбол

 • Підходить для студентів з будь-яким рівнем англійської
 • 12,5 годин англійської на тиждень
 • 18,5 годин на тиждень футбольних тренувань, ігор і воркшопів з Chelsea FC Foundation

Тільки футбол

 • Інтенсивна програма, яка підходить для бажаючих тренуватись по кілька годин на день
 • 29  годин на тиждень футбольних тренувань, ігор і воркшопів з Chelsea FC Foundation

Спеціальні програми 

 • Табір для воротарів (для хлопчиків 12 – 17 років)

Студентів очікують наступні екскурсії:

Навчальний центр футбольного клубу Челсі (кожного тижня)

Гравці проводять цілий день тренуючись на полі зі своїми тренерами в навчальному центрі футбольного клубу Челсі в Кобхемі. У поїздку також включено воркшопи із сесією питань і відповідей від спеціальних гостей.

Stamford Bridge (кожну суботу)

Відвідання легендарного стадіону футбольного клубу Челсі в Лондоні включає кулуарний екскурс і відвідання музею, де учні дізнаються про історію розвитку клубу. Під кінець свого перебування в таборі гравці будуть святкувати завершення навчання на стадіоні (включаючи вручення призів і виступ спеціального гостя).

Лондон (тільки для кемперів 13-денного табору)

Екскурсія починається з відвідання Niketown на Оксфорд Стріт. Дітей очікує відвідання таких відомих визначних місць Лондона, як Біг Бен і Букінгемський палац.

Діти проживають у резиденції в одно- і двомісних кімнатах із загальними зручностями.

Харчування: 3-разове, поживне та збалансоване плюс вечірній перекус, включаючи меню для вегетаріанців.

£ 1 550 / 1 тиждень

£ 3 100 / 2 тижні

У вартість включено: до 29 годин тренувань, ігор і ворокшопів на тиждень від Chelsea FC Foundation, проживання з повним пансіоном в Charterhouse School, 12,5 годин на тиждень факультативних занять англійською з професійними викладачами, індивідуальний план розвитку і сертифікат, воркшопи, перебування персоналу на території табору 24/7, вечірня культурно-розважальна програма, екскурсії, страховка, ексклюзивний подарунковий набір Nike/Chelsea FC.

 Додатково оплачується:

 • Авіапереліт
 • Послуга супроводу неповнолітніх
 • Візовий збір
 • Трансфер
 • Банківські витрати
 • Послуги компанії «Едукет»
Персональная консультация бесплатно
Мы поможем определиться и подобрать подходящее направление
Ваше повідомлення успішно відправлене!